check-completeic-deleteic-deletedateic-edit-48pxic-errorfacebook-footergoogle-plus-footerinstagram-footic-chevron-left-doubleic-chevron-leftodnoklassniki-footic-chevron-right-doubleic-chevron-righttwitter-footuploadic-visibility-48pxic-visibility-off-48pxvkontakte-foot

Incredit w nowej odsłonie i z nową ofertą

Nowa strona Incredit to nie tylko nowoczesny design, ale też oferta pożyczki online na raty dostosowana do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Od dziś będą mogli Państwo ubiegać się o wiele wyższe kwoty, na znacznie dłuższy okres kredytowania, a wszelkie procedury zostaną skrócone i uproszczone do minimum. Szczegóły poniżej.

Nowe logo – nowa strona – nowa oferta

Nowy design strony został dostosowany do zupełnie nowej oferty. Jednak nie jest to to jedyna zmiana, którą przeszedł Incredit. Wwśród nich znalazły się także:

  • odświeżona szata graficzna
  • nowe logo
  • nowa sekcja Wsparcie z najważniejszymi informacjami oraz wyszukiwarką
  • blog z ciekawymi artykułami
  • szybki proces identyfikacji i weryfikacji Klienta za pomocą nowoczesnej technologii Kontomatik.

Najważniejszą zmianą jest jednak wprowadzenie zupełnie nowej oferty pożyczkowej, z dużo wyższą kwotą i dłuższym okresem kredytowania.

Nowa oferta Incredit – pożyczka konsumencka i pożyczka na większe wydatki

Do nowej oferty Incredit – pożyczek online na raty – zostały wprowadzone dwa zupełnie nowe produkty kredytowe: Pożyczka konsumencka z kwotą od 2000 do 9500 złotych oraz Pożyczka na większe wydatki z kwotą od 9550 do 35000 złotych. Wydłużyliśmy również okres maksymalnego kredytowania, który teraz wynosi aż 30 miesięcy.

Do kogo jest skierowana oferta Pożyczki konsumenckiej?

Pożyczka konsumencka to oferta dla osób, które potrzebują dodatkowej gotówki na spełnienie najprostszych marzeń czy też na niespodziewane wydatki. Mamy nadzieję, że kwota pożyczki od 2000 do 9500 zł na okres od 9 do 24 miesięcy odpowie na większość potrzeb naszych Klientów. Wniosek o pożyczkę nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów, jak zaświadczenia o dochodach czy wyciąg z konta.
Interesuje Cię mniejsza kwota? Zapraszamy na Netcredit.pl (baner)

Do kogo skierowana jest oferta Pożyczki na większe wydatki?

Jak nazwa wskazuje Pożyczka na większe wydatki skierowana jest do wszystkich Klientów, którzy potrzebują większej kwoty na dłuższy okres kredytowania. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów zwiększyliśmy maksymalną kwotę pożyczki i wydłużyliśmy okres kredytowania.
Obecna oferta pożyczki pozabankowej wynosi od 9550 do 35000 złotych na okres od 12 do 30 miesięcy. Nawet 35000 złotych pożyczki przez Internet na konto? Od dziś to możliwe!

 

Czym jest Kontomatik i jak działa?

Dzięki opcji Kontomatik udało nam się sprawić, że proces aplikowania o pożyczkę stał się jeszcze szybszy i bardziej przyjazny dla użytkownika, a przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo naszym Klientom i ich danym osobowym. Kontomatik to nowoczesna aplikacja, pozwalająca na szybką identyfikację klienta.

Dzięki tej opcji nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać:

  • Weryfikację tożsamości i dochodu w jednym kroku
  • Przyspieszoną decyzję nawet do kilku minut
  • Brak konieczności dostarczania dodatkowych dokumentów
  • 100% bezpieczeństwa – nie przechowujemy Twoich danych do logowania
  • Kontomatik to metoda wspierana przez ponad 27 banków i sprawdzona przez miliony klientów w całej Polsce. Bądź jednym z nich!

Więcej na temat opcji Kontomatik dowiesz się tutaj.