Jaki prezent kupić na Dzień Ojca? Skąd wziąć pieniądze?

17.06.2016

Dzień Ojca, obchodzony w Polsce 23 czerwca to doskonała okazja, żeby podziękować swojem tacie za to, że jest i nas wspiera. Wybierając prezent kierujemy się wieloma aspektami, między innymi zainteresowaniami naszego ojca czy łatwością zakupu tego prezentu. Właśnie dlatego tak łatwo podejmujemy decyzję o kupnie prezentu przez internet. Przede wszystkim zastnawiamy się ile powinien kosztować prezent z okazji Dnia Ojca i skąd wziąć na niego pieniądze.

Ile powinno się wydać na prezent na Dzień Ojca?

Nie ma z góry określonej kwoty, którą powinniśmy wydać na ten cel. Wszystko zależy od naszej zdolności finansowej – czyli od tego, ile możemy na niego przeznaczyć. Dzień Ojca to czas, kiedy liczy się pamięć, pieniądze zaś schodzą na dalszy plan. Można zacząć od najmniejszych kwot, za które kupimy na przykład bilet do teatru, akcesoria do grilla, etui na telefon czy elegancki krawat. Jeżeli Twój budżet jest znacznie większy, to zachęcamy do zapoznania się z naszymi pomysłami na prezent z okazji Dnia Ojca do 2000 zł.

Prezent na Dzień Ojca od 300 zł do 500 zł

Jeżeli na prezent z okazji Dnia Ojca możesz przeznaczyć nawet 500 zł, to jest już kwota, za która można kupić niezapomniany prezent. Jeżeli twój tata jest fanem motoryzacji możesz zapewnić mu niezapomniane wrażenia z jazdy super-samochodem. Wiele firm oferuje karnety na jednorazową jazdę Ferrari czy Lamborgini.

Innym pomysłem na prezent w tym przedziale cenowym może być na przykład lot w tunelu aerodynamicznym. Jeżeli Twój ojciec lubi sport i odrobinę adrenaliny, możesz kupić mu prezent jego marzeń – możliwość latania.

Nie masz wystarczająco dużo gotówki, żeby kupić ten prezent? Skorzystaj z naszej oferty.

Prezent na Dzień Ojca od 500 zł do 1000 zł

Jeżeli twój budżet mieści się w przedziale 500-1000 zł to możesz pokusić się o kupno porządnego, eleganckiego zegarka. Jeżeli Twój ojciec lubi tego rodzaju połączenie gadżetów i biżuterii, skorzystaj z ofert wielu sklepów jubilerskich, a z pewnością uda ci się wybrać coś naprawdę wyjatkowego.

Dla fanów książek doskonałym prezentem będzie na przykład czytnik ebooków. W tym przedziale kwotowym na pewno kupisz porządny czytnik z wieloma dodatkowymi opcjami i dużą kartą pamięci.

Nie masz wystarczająco dużo gotówki, żeby kupić ten prezent? Skorzystaj z naszej oferty.

Prezent na Dzień Ojca od 1000 zł do 1500 zł

Wraz z budżetem rośnie również wachlarz prezentów, które możesz kupić. W przedziale 1000-1500 zł można juz pokusić się o bardziej zaawansowaną elektronikę. Doskonałym pomysłem będzie prosty w obsłudze, ale też nieduży tablet, dzięki któremu Twój ojciec będzie mógł regularnie przeglądać wiadomości w internecie. Jego obsuga jest ponadto znacznie łatwiejsza niż obsługa komputera.

Jeżeli Twój ojciec nie jest fanem nowych technologii i bardziej preferuje aktywny tryb życia, dobrym pomysłem będzie kupno nowego roweru. Szeroki wybór pozwala na dokładne dostosowanie sprzętu do osoby, która będzie go używać. Porządny rower z pewnością posłuży przez lata.

Nie masz wystarczająco dużo gotówki, żeby kupić ten prezent? Skorzystaj z naszej oferty.

Prezent na Dzień Ojca od 1500 zł do 2000 zł

A może wspólne wakacje? Chcesz sprawić swojemu ojcu prawdziwą przyjemność? Zabierz go na wakacje! Taki prezent to podwójna korzyść, twój tata nie tylko będzie mógł odpocząć, ale też z pewnością nigdy nie zapomni spędzonego wspólnie czasu. Wycieczkę możesz zaplanować samodzielnie – znając upodobania własnego ojca, lub kupić ja online w jednym z biur podróży.

Nie masz wystarczająco dużo gotówki, żeby kupić ten prezent? Skorzystaj z naszej oferty.

MP