Najszybsze pożyczki tylko w INCREDIT

04.07.2014

Najszybsze pożyczki są dla Ciebie dostępne w INCREDIT! INCREDIT przeleje na Twoje konto nawet 5000zł!

 

Jak to jest możliwe, że pożyczka jest tak szybko na Twoim koncie? Jest to możliwe ponieważ klient wszystkie formalności załatwia przez Internet. Klienci mają dostępne wszystkie informacje na temat pożyczek na stronie internetowej. Na stronie www.incredit.pl są podane kwoty jakie dostępne są dla osób, które starają się o pożyczkę po raz pierwszy i dla tych, którzy starają się o pożyczkę po raz kolejny. Podane są koszty związane ze skorzystaniem z pożyczki na dany okres. Klienci mogą również zarejestrować się! Na stronie głównej klient wybiera kwotę ora okres na jaki chce wziąć pożyczkę. Następnie wybiera ‘’Weź XXX zł’’ i pokazuje się formularz rejestracyjny, który klienta wypełnia, wpisując swoje podstawowe dane, takie jak: imię, nazwisko, pesel, seria i numer dowodu, itp. Wypełnienie formularza trwa tylko chwile, po tym klient otrzymuje e-mail, z danymi dotyczącymi przelewu opłaty rejestracyjnej. Opłata rejestracyjna, jest to opłata, którą klient wpłaca, w celu potwierdzenia chęci skorzystania z pożyczki oraz potwierdzenia swojego osobistego numeru rachunku, na który ma być przelana pożyczki. Po dokonaniu tych prostych czynności, które trwają zaledwie parę minut, klient czeka na decyzję, którą otrzyma po chwili. Jeżeli jest pozytywna, pieniądze od razu są przelewane na konto pożyczkobiorcy.

Co wyróżnia najszybsze pożyczki INCREDIT od innych? To, że kwota pożyczki jest dostępna już do 5000zl, na okres od 1 miesiąca do 24 miesięcy, a spłata pożyczki jest możliwa w równych, comiesięcznych ratach. Możliwe jest również przedłużenie terminu spłaty każdej raty o następne 7 dni, 14 dni, a nawet o 30 dni. Klient, który skorzystał z pożyczki może na stronie internetowej zalogować się i zapoznać się ze wszystkimi szczegółami związanymi z pożyczką, z której skorzystał, może zalogować się na swój profil o każdej porze.

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące jak działają najszybsze pożyczki INCREDIT, możesz skontaktować się z biurem obsługi klienta, dzwoniąc, wysyłając e-mail, a także korzystając z chat, który jest dostępny na stronie internetowej.